سلام رفقای گل

امیدوارم که لحظات خوبی رو پشت سر گذاشته باشین و بهترین لحظات پیش روتون باشه

امشب هم طبق رویه همیشگی مون یه گست راجب تاثیر گانودرما روی بیماری های مختلف براتون آماده کردم. بیماری که امشب میخوام راجبش صحبت کنم تخمدان‌ پلی کیستیک یا در اصطلاح عامیانه تنبلی تخمدان هستش. بهتره اول راجب خود بیماری صحبت کنم که ماهیتش چیه و در ادامه نحوه درمانش با قهوه گانودرما رو خدمتتون توضیح میدم.

کیست تخمدان چیه؟ به زبون ساده بخوام بگم کیست تخمدان کیسه ایه پر از مایعات که توی داخل و یا بیرون از تخمدان بوجود میاد. هر خانم دوتا تخمدان داره که هر کدومش تقریبا به شکل و اندازه یه بادوم هستش و وظیفه اش اینه که تخمک رو درون خودش نگه میداره و باعث رشد و بالغ شدنش میشه. این کیستها اکثرا تو طول قاعدگی ایجاد میشن و تقریبا همه خانمارو حداقل یکبار درگیر میکنه. این کیستها ممکنه بی خطر یا کاملاً خطرناک باشن اما نکته مهم اینه که نوع خطرناک کیست تخمدان باعث ایجاد سرطان میشه.

این بیماری در اکثر موارد علائم قابل توجهی نداره اما وقتی کیست بزرگ میشه علائم زیر بروز پیدا میکنن:

نفخ یا ورم کردن شکم، عمل دفع دردناک، احساس درد تو قسمت لگن قبل از سیکل قاعدگی و یا تو طول دوره عادت ماهانه، رابطه جنسی دردناک، احساس درد ناحیه کمر یا ران،حساس شدن و دردناک شدن نوک سینه ها و حالت تهوع و استفراغ

حالا این سوال اینجا کمطرح میشه که قهوه گانودرما چه تاثیری روی این بیماری داره؟

به طور کلی میشه گفت داروهای گیاهی نسبت به دارو و عمل های جراحی برای درمان کیست تخمدان خیلی خیلی موثرتر هستن. یکی از مهمترین گیاهای دارویی برای این مورد قارچ گانودرما هستش و از اونجا که مصرفش عوارض نداره، برای خانمهای مبتلا به کیست تخمدان توصیه میشه که استفاده کنن. خانم هایی که به بیماری کیست تخمدان مبتلا هستن معمولا تو 40 روز اول مصرف قهوه گانودرما مشاهده می کنن که قطر کیستشون تا حد زیادی کوچیکتر شده و اگه مصرف این قارچ رو برای 60 روز ادامه بدن متوجه میشن که کیست تخمدان شون به کمترین حجم خودش رسیده و داگه همینطور مصرف قهوه گانودرما رو برای 90 روز ادامه بدن، این بیماری به طور کامل درمان میشه. نکته مهمی که وجود داره اینه که بعضی از خانمها کیست های تخمدان بدخیم دارن که برای درمان کامل این نوع کیست ها باید قهوه گانودرما رو برای مدت زمان 120 روز مصرف کنن. مصرف این قهوه همچنین می تونه قاعدگی نامنظم رو به راحتی تنظیم کنه.

ممنون از اینکه با من همراه بودین، امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه.

اگه سوالی اشتین میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من درمیون بذارین.

شماره تماس: 09383802858

ایمیل: Javadshiri181@gmail.com

تلگرام: @javad_shiri

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها